Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Překvapení se nekonalo, Baťov potvrdil suverénní prvenství v kraji

03.06.2022 | Jan Tajzler

Valašská Polanka cestovala netradičně v pátek na půdu lídra tabulky. Trenér Kučerňák postrádal opory v podobě kapitána Filipa Mačka či Martina Štrbíka. To však nic nemění na faktu, že domácí potvrdili svou herní pohodu z celé sezony a s Valachy si nebrali servítky. Polančané budou spoléhat na přízeň víkendových výsledků a doufat, že příští sobotu budou moct znovu bojovat o naději na udržení se v Krajském přeboru. 

25. kolo | pátek 03.06.2022, 18:30 | Baťov
 

SK Baťov 1930 - TJ Sokol Valašská Polanka

9:0

5:0

Branky: Gojš 3, Krajča 3, Sotolář, Tkáč, Kadlec. 

Žluté karty: Zbranek. 

Rozhodčí: Ševčík – Bartoň, Rybka. 

Diváci: 128

SK Baťov 1930: Vitásek – Kozubík, Krajča, Gojš, Sotolář, Dvořáček, Žáček, Klíma, Kašík, Tkáč, Šiška. (46. Bršlica,

TJ Sokol Valašská Polanka: Dobeš – Trčka Roman, Adámek Stanislav, Trčka Lukáš, Trčka Roman, Kovalčík, Ondra, Zbranek, Baran, Adámek Ondřej, Tomšů, Řezníček.

Komentář
 
 
 

Suverén krajského přeboru se činil již v úvodu utkání. Skóre otevřel v 9. minutě po hrubé chybě hostující obrany Gojš. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat, ve 12. minutě navýšil po krásné trefě pod horní tyč Sotolář. Polančané mohli reagovat ve 14. minutě, po souhře Ondřeje Adámka se přes Tomšů dostal do zakončení Kovalčík, ale do protipohybu branku minul. Ještě jednu příležitost hosté z Valašska měli, když Kovalčík připravil střeleckou pozici Tomšů, ale pozorný Vitásek zasáhl. Pak už ale úřadoval domácí tým. Do trháku poslal domácí tým kapitán Krajča, to byla 25. minuta. V následujících minutách se vyzdvihl domácí brankář Dobeš, když zlikvidoval další slibné šance domácích. Především Žáček uměl své spoluhráče zásobovat přesnými centry a výzvami ke skórování. V závěrečných minutách první půle však otrokovický tým znovu slavil. Ve 42. minutě dokonal rozbor polanské defenzívy po přihrávce Krajči svou druhou trefou v utkání Gojš. Ještě jednu branku do kabiny pak Polančanům uštědřil Tkáč, když proměnil samostatný únik přesnou trefou do protipohybu Dobeše. 


Bylo jasné, že druhá půle bude ve znamení polanského boje o čest. Baťov však předvedl mimořádnou herní pohodu a udeřil již ve 46.  minutě, kdy se prosadil znovu kapitán Krajča. Polančané se pak přeci jen pokusili o čestnou trefu, ale snaha Kovalčíka i Daňka skončila pozorným zákrokem Vitáska. Baťov si nadále užíval postupovou pohodu do divize, což prezentoval dalšími třemi trefami. Na sedmibrankový debakl navýšil skóre znovu domácí kapitán Krajča, poté zakončil další pohlednou akci domácích střídající Kadlec. Kalich hořkosti si Polančané museli vypít až do dna, když pokutový kop s přehledem proměnil Gojš, a připsal si tak v utkání hattrick. Baťov tak potvrdil své zasloužené prvenství v soutěži, boj Polančanů pokračuje nadále. 

 
 
 
Ohlasy

 
 

Lukáš Trčka (hráč Valašské Polanky): Věděli jsme, že jedeme na půdu suverénního týmu tabulky. Každopádně jsme chtěli bojovat a zkusit i překvapit. Bohužel jsme hned v úvodu inkasovali dvě slepené branky. Měli jsme ještě šance se dotáhnout alespoň na kontakt, ale po třetí brance nám bylo jasné, že domácí jsou ve velké pohodě, což potvrdili ve zbývajícím průběhu utkání. Do druhé půle jsme chtěli ušetřit síly, protože ty nejdůležitější zápasy teprve přijdou. 

Aktuální utkání
Muži A | sobota 28.10.2023, 14:00
13. kolo
2:2
Valašské Příkazy - Valašská Polanka
 
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
14. kolo
VS.
Juřinka - Valašská Polanka
 
Aktuální články
 
© eSports s.r.o. & TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS